Набір чаш для приготування їжі Joseph Joseph Nest 9 Plus - це революція на кухні, на яку ви так довго чекали. Це ідеальне поєднання практичності, стилю і яскравих, життєрадісних кольорів, що робить її фантастичним подарунком для будь-якого будинку. 

Уявіть собі, що ви відкриваєте дверцята шафи, а все акуратно лежить на своїх місцях. Більше ніякого безладу на полицях, який вас засмучує. Joseph Joseph Nest 9 Plus - це не просто набір мисок, а повноцінне рішення для приготування їжі в одній компактній упаковці. Всі миски поміщаються одна в іншу, що значно економить місце в шафі.

Загалом до набору входить 9 предметів: миска для змішування об'ємом 4,5 л, друшляк об'ємом 3 л, ситечко об'ємом 1,65 л, миска для змішування об'ємом 0,5 л і 5 мірних стаканчиків. 

Велика чаша для змішування має нековзне дно й широкі ручки, що полегшує її перенесення, навіть якщо вона заповнена важкими інгредієнтами. У меншій мисці для змішування є мірні склянки, як у мл, так і в унціях, і зручний носик для наливання. 

Миска для змішування об'ємом 0,5 л має метричні мірки, що робить приготування їжі ще зручнішим.

До набору також входять великий друшляк і сито, що полегшують проціджування макаронів, фруктів і овочів. 

Всі предмети виготовлені з високоякісного поліпропілену, який не деформується і не виділяє шкідливих речовин, забезпечуючи безпечне і здорове приготування їжі. Посуд легко чиститься, його можна мити в посудомийній машині. Однак, він не підходить для використання в мікрохвильовій печі.

Завдяки практичному, компактному дизайну, стильному зовнішньому вигляду і високоякісним матеріалам, цей набір обов'язково сподобається всім, хто любить готувати. Незалежно від того, чи є ви досвідченим кулінаром, чи тільки починаєте, у наборі Nest 9 Plus є все необхідне, щоб зробити приготування їжі комфортнішим.

Також рекомендуємо звернути увагу на посуд відомих виробників De Buyer та Emile Henry

Автор: Альона Паламарчук