Адресна доставка по Україні

Адресна доставка здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта".
Вартість адресної доставки від 105 грн. Термін доставки: 1-3 дні з дати замовлення.                                               

Доставка на відділення або поштомат Нової Пошти

Вартість доставки у віддлення або поштомат перевізника "Нова Пошта" від 70 грн. Термін доставки: 1-3 дні з дати замовлення.
Безкоштовна доставка по Україні на відділення та поштомат Нової Пошти при замовленні від 3000 грн.

Терміни відправки замовлення

  • Всі замовлення, які були оформлені на сайті до 10:00, будуть відправлені в той же день. Термін відправки щодня по будніх робочих днях.
  • Замовлення, які були оформлені після 10:00, будуть відправлені на наступний робочий день. Замовлення оформлені в п'ятницю після 10:00 будуть відправлені в понеділок.
  • В суботу та неділю замовлення не відправляємо.

Онлайн оплата

Онлайн оплата кредитною або дебітовою картою Visa/Mastercard через сервіс LiqPay.

Післяплата

Післяплата - це оплата накладеним платежом у відділені компанії перевізника "Нова Пошта" за допомогою платіжної картки Visa/Mastercard або готівкою.

Безготівковий розрахунок

Реквізити для оплати по безготівковому розрахунку:

Найменування отримувача
ФОП Паламарчук Яна Володимирівна
Код одержувача
3207819069
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN 
UA813052990000026006010116903
Назва банку
АТ КБ «ПриватБанк»

При оформленні замовлення з варіантом оплати "Безготівковий розрахунок" вкажіть у коментарі до замовлення реквізити та дані юридичної особи, яка буде платником. Після оформлення замовлення ми надішлемо рахунок для оплати.

Відправка замовлення можлива після зарахування оплати та отримання необхідних документів з боку клієнта. Разом із замовленням клієнт отримаєте оригінали рахунку та видаткової накладної.

Політика безпеки платежів під час оформлення замовлення:

При оплаті замовлення банківською картою обробка платежу (включаючи введення номера картки) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити картки, реєстраційні дані та ін.) не надходять до нас, їхня обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні та банківські дані клієнта.
Під час роботи з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard — Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської картки Власника. Така технологія передачі гарантує безпеку за операціями з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL).

Приємних покупок з інтернет магазином "joseph-joseph.in.ua".